Kartkówka z mapy świata

Pobierz

Europa: Kraje - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Świat: Kontynenty i oceany - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Europa: Mapa fizyczna - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Zestaw: "Mapa świata" Statystyki zestawu: Ocena: 8 Zagłosowało: 10 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Natalia Malinowska (Prokop) (wynik: 74 %) Anton Krawietz (wynik: 100 %) Kamil Chwojnicki (wynik: 80 %) Marta .test > Mapa świata.. Oblicz skalę mapy na której ma ona długość15,7cm.. Kliknij kraj, aby wyświetlić szczegółową mapę.Z drapieżników występują na przykład lew, lampart, gepard, likaon; w Ameryce Południowej - jaguar.. Test ze znajomości mapy politycznej Europy polega na dopisaniu państwa/stolicy europejskiej.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Testy do książki "Oblicza geografii" Sprawdziany do książki "Oblicza geografii" liceum i technikum Nowa Podstawa Programowa 2012.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu..

Testy z działów: Mapa świata.

Linia kolejowa z Krakowa do Katowic ma długość 78,5 km.. Powierzchnia jeziora Śniardwy wynosi 113,85 km².. 12 pytań Geografia CharlotteUczeń korzysta z różnych źródeł informacji (własnych obserwacji, badań, doświadczeń, tekstów, map, tabel, fotografii, filmów), wykonuje pomiary i korzysta z instrukcji (słownej, tekstowej i graficznej); dokumentuje i prezentuje wyniki obserwacji i doświadczeń; stosuje technologie informacyjno-komunikacyjne.mapa Świata Poniżej przedstawiam wybrane prezentacje zgodne z nową podstawą programową (ważną od roku 2012) kształcenia w zakresie podstawowym, przygotowane we Flashu (wersja najlepsza - oryginalna flash) i przekonwertowane do PDF (wersja oryginalna pdf - bez animacji).Jutro mam sprawdzian z Mapy Świata z przyrody.Trzeba podpisywać dane rzeczy np.kontynenty itp.Powiedzieć czego mam się nauczyć?wszytsko najważniejsze z mapy świata czyli z wszytskich tez kontynetntów.Daje najjj i 10 2009-11-11 14:48:54; Jak szybko nauczyć się całej mapy Ameryki ?. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.MAPA ŚWIATA - do pobrania (ZIP) - - - WSZYSTKIE MAPY SPAKOWANE W 1 PLIK ZIP - - - 1.. Opis testu.. - Po trafię określić położenie miast w Polsce..

Ludność i urbanizacja grupa A Mapa świata.

R13s45p5iFRHC 1 Mapa świata prezentuje występowanie sawanny na Ziemi.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Terytoria zależne -terytoria niesamodzielne.. Przerwij test.. 2013-05-18 18:21:21Szkolny Atlas Geograficzny łączy ujęcie globalne (na mapach świata), z przeglądem regionalnym (kontynenty i części kontynentów), który najszczegółowiej został opracowany dla Polski.. Mapa Polityczna Świata - mapa konturowa, ćwiczeniowa z kolorowymi powierzchniami państw 3.. Rozwiąż test.. Ludność i urbanizacja odpowiedzi grupa A i grupa B Globalna gospodarka grupa A Globalna gospodarka grupa B Globalna .. (największe z najmniejszych państw świata).. Oblicz skalę .Azja: Kraje - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Opisy i lokalizacja ponad 135 000 obiektów geograficznych w tym państw, miast, zbiorników wodnych, pasm górskich i głównych budynków wraz z ich prezentacją na mapie świata.Układ Słoneczny: Planety - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Prądy Morskie, test z geografii Test obejmuje zakres wiedzy na temat prądów morskich całego świata; ich obszar występowania, konsekwencje działania..

Ludność i urbanizacja grupa B Mapa świata.

Pytania zawarte w teście.Mapa Świata góry, morza, rzeki, przylądki Zawiera 8 pytań.. Inne tryby testu.. powierzchnię tego jeziora w ha.. Z jakich elementów składa się państwo?. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Strona edukacyjna z bezpłatnymi grami geograficznymi, w których testowana jest twoja wiedza z geografii i historii Europy: państwa, stolice, flagi, państwa UE i więcej.. Charakterystyka środowiska naturalnego, zagadnienia społeczne i gospodarcze są oparte na najnowszych danych statystycznych i opracowaniach specjalistów.Test z Geografii Mapa polityczna Europy.. - Wymieniam Państwa sąsiadujące z Polską.. Na mapie ma ono powierzchnię 50,6 mm².. aga12315 napisał(a): 2014-03-22 Tego własnie szukałam : )Na mapie w skali 1:30.000 powierzchnia jeziora wynosi 27,8 cm².. Mapa Polityczna Świata - mapa konturowa, ćwiczeniowa z białymi powierzchniami państwPolecam:D P.S wpisujcie z dużej litery bo z małej traktuje jako Błąd TUREKplayGAMES napisał(a): 2014-11-11 Naprawdę fajny test!. Oblicz rzeczywistą.. - Potrafię określić położenie krajów sąsiadujących na mapie względem Polski.Mapa świata korkowa na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Mapa Polityczna Świata - wersja do nauki państw i stolic świata 2.

Nowa Era.. 8 punktów Zadanie z geografii ćwiczenia energetyka na świecie pomocy punkt b .Relacje człowiek - środowisko odpowiedzi grupa A i B-KARTKÓWKI: *Zmiany na mapie politycznej świata *Liczba ludności świata i jej zmiany *Rozmieszczenie ludności na świecie *Urbanizacja na świecie *Czynniki rozwoju rolnictwa *Energetyka na .ZMIANY NA POLITYCZNEJ MAPIE ŚWIATA 1.Cel: Poznam kierunki świata na mapie Nacobezu - Znam nazwy i wskazuję 4 kierunki świata..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt