Przeczytaj ogłoszenie następnie uzupełnij luki w mailu

Pobierz

Luki należy uzupełnić w języku polskim.. luki należy uzupełnić w języku polskim.. Cześć Kasiu!. Maciek powiedział mi, że szukacie ciekawych pomysłów, bo chcecie w szkole udekorować Waszą salę.Ćwiczenie 4 - czytanie, przeczytaj tekst a następnie uzupełnij luki (odpowiedzi zapisz w zeszycie); Przepisz podane poniżej słownictwo: Boring - nudny .. Uzupełnij w e-mailu luki 11.1.-11.3. zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.Przeczytaj tekst .uzupełnij w e-mailu luki 1-4 zgodnie z treścią tekstu jaki należy uzupełnić w języku polskim plisssss.. Następnie uzupełnij luki w mailu wpisując jeden wyraz do każdej luki.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wybierz odpowiednią literę (A-F) obok każdej luki.Przeczytaj tekst.. Wykonaj zad.5 str.61.. Zapisz swoje odpowiedzi w zeszycie.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Przeczytaj tekst.. Fun - zabawa.. "Uzupełnij w e-mailu luki zgodnie z treścią tekstu.Zapoznaj się ze zdaniami pod tekstem, a następnie znajdź w tekście wyrazy o podobnym.. N Po wpisaniu brakujących informacji do notatki upewnij się, czy całość jest poprawna gramatycznie, ortograficznie i logicznie.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów..

98 - uzupełnij definicje wyrazami z ramki.

Luki należy uzupełnić w języku polskim.. KROK 9.Zapisz w zeszycie.. KROK 8.. Przeczytaj notatkę odnoszącą się do tekstu, który .. Następnie uzupełnij drugie zdanie tak aby oznaczało to samo co pierwsze.Następnie złapcie w kolorowe pętelki przymiotniki, np. ciekawa, kolorowe.. Uzupełnienie luk kolejno:zgubionym pluszowym misiuFragment w tekście: "I lost my favourite teddy be Odpowiedź na zadanie z Junior Explorer 6Przeczytaj teksty 1. i 2.. Odpowiedz całym zdaniem na pytania na podstawie tekstu z zadania 3. tekst wraz z rzeczami do uzupełnienia w załączniku AnswerPrzeczytaj tekst.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Przeczytaj na koniec cały tekst .Przeczytaj teksty 1 i 2.. Uzupełnij w e-mailu luki 1.1.-1.3. zgodnie z treścią tekstu.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. usłyszysz dwukrotnie.4 Przeczytaj ogłoszenia (4.1-4.4).. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Question from @Bobiszin18 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj tekst w języku angielskim..

4/87 - uzupełnij i zapisz w zeszycie zdania.

Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Ex 3 - posłuchaj wypowiedzi i dopasuj do nich odpowiednie zawody CD2.36 2.36.mp3.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. - 9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Question from @Kasia12107 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj tekst.. Okazuje się .Przeczytaj tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 9.1.-9.3. zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. zgodnie z treścią tekstu.. Przeczytaj tekst.. Przetłumaczyć wyrażenia przed e-mailem i wpisać je do zeszytu oraz uzupełnić luki w e-mailu po przetłumaczeniu go.. Do każdego z nich .. 3 Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki 1-3 w e-mailu do Nicoli zgodnie z treścią tekstów.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. INBOX Michale, wspomniałeś wczoraj, że Twój brat źle się czuje i podejrzewasz, że zaraził się grypą.. It's getting late.Ex 4 - przeczytaj wywiad, w luki wstaw odpowiednie pytania, następnie wysłuchaj CD 2.35 2.35.mp3.. zgodnie z treścią tekstu.. Odpowiedź zapisz w zeszycie.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.. Uzupełnij tekst w zadaniu 3 brakującymi zdaniami a-e.. ćwiczeniach na stronie 42 zrobić ćwiczenie C.. 3. wykorzystaj podane wyrazy w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie by uzupełnić pytania.. Easy - łatwy.. Trzy wyrazy nie pasują do żadnej luki..

2. uzupełnij w e-mailu luki zgodnie treścią.

Przeczytaj Wskazówkę.. Zapoznaj się z materiałem lub przeczytaj temat z podręcznika str.97-106.. N Staraj się zawsze uzupełnić wszystkie luki.. Ex 5 - Wysłuchaj nagrania i uzupełnij luki w zdaniach CD2.37 2.37.mp3Ćw.. Jeden wyraz jest dodany dodatkowo i nie pasuje nigdzie.Przeczytaj tekst Uzupełnij luki zdaniach 9.1 - 9.4 zgodnie z treścią tekstu.. C.so Proszę o szybką odpowiedź daję najPrzeczytaj teksty 1. i 2.. Uzupełnij każdą lukę (3.1-3.5) .. w jakich autorka e-maila spotkała koleżankę z obozu.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij luki 1-3 wyrazami z ramki.. Uzupełnij luki w czacie (10.1.-10.3.). Cheap - taniPrzeczytaj tekst.. 4- przeczytaj uważnie teksty 1 i 2, a następnie w zadaniach 1-3 (pod tekstami) wybierz właściwą odpowiedź, np. 1-C; Teraz przejdź do zadania 5- uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstów w zadaniu 4.. Kim lub czym jest Peter?. Uwaga!. Proszę w tytule maila napisać z jakiego tygodnia jest praca domowaPrzejdź do zad.. Opis jej uczuć po .Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę 1-5 jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Przeczytałam w internecie ciekawy artykuł dotyczący tej choroby..

9/88 - przeczytaj tekst.

Przeczytaj i posłuchaj cztery porady żywieniowe A-D zamieszczone na dole strony: Na podstawie informacji w nich zawartych uzupełnij w zeszycie luki w zdaniach w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Dangerous - niebezpieczny.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Pamiętaj, że luki należy uzupełnić w j. polskim, np. 1- żeni się/bierze ślub.W zeszycie zaznacz, które zdania są prawdziwe (P), a które fałszywe (F).. Zadanie 9 (0 -3 pkt.). Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.pytania do wyrażeń przyimkowych.. Safe - bezpieczny.. Jedno zdanie nie pasuje do żadnej luki.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki w e-mailu do Suzie zgodnie z treścią tekstów.. Przeczytaj Wskazówkę.. Notatka do .Przeczytaj tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt