Na mily bog tekst

Pobierz

Problemy twoje, moje, nasze boje, polityka.. Pod dostatkiem jest opłatków.. Daleko raj, gdy na człowieka się zamykam.. Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień, niech rzuci.. Na miły Bóg,.. Życie nie tylko po to jest, by brać.. Bóg na Ciebie patrzy z góry.. I aby żyć siebie samego trzeba dać.. Dodany do ulubionych.. Obejrzyj teledysk z Youtube i posłuchaj mp3 z YT.. Życie nie po to, by bezczynnie trwać.Życie nie po to, by bezczynnie trwać.. Problemy twoje, moje, nasze boje, polityka.. Na miły Bóg,.. Życie nie tylko po to jest, by brać.. Uzupełniona metryczka.. A przecież każdy włos jak nasze lata policzony.. Siano kosi się w Europie.. Zatem: "na mily bog", jaki właściwie jest Stanisław Sojka?. Daleko raj, gdy na człowieka się zamykam.. A przecież każdy włos jak nasze lata policzony.. Czasami tylko tego pragnę, tego szukam.. Wrażliwe słowo, czuły dotyk wystarczą.. A przecież każdy włos jak nasze lata policzony.. Daleko raj, gdy na człowieka się zamykam.. Na miły Bóg, życie nie tylko po to jest, by brać.. Życie nie po to, by bezczynnie trwać.. I aby żyć siebie samego trzeba dać.To dla Ciebie miły bracie.. Nie obca jest Panu również muzyka kościelna, hip-hopowa, reggae czy sonety Szekspira, a wreszcie poezja Staffa, Leśmiana czy Lorki.. Tolerancja (Na mily Bog) Stanislaw Soyka Zaczepka platoniczna Stanislaw Soyka Stanisław Soyka - zobacz też .Tolerancja / Na Miły Bóg..

Poprawka tekstu.

I dla Ciebie drogi kwiatku.. Dodany TAG.. Życie nie po to, by bezczynnie trwać.. Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień, niech rzuci.. I aby żyć siebie samego trzeba dać.. Kiedy jesteś taka.Na miły Bóg, Życie nie tylko po to jest, by brać.. Dlaczego nie mówimy o tym, co nas boli otwarcie.. I aby żyć siebie samego trzeba dać.. Na miły Bóg,.. Życie nie tylko po to jest, by brać.. A ksiądz klepie wzniosłe bzdury.. Na miły Bóg,.. Życie nie tylko po to jest, by brać.. S tanisław Sojka to wokalista jazzowy, kompozytor, także gitarzysta i aranżer.. Życie nie po to, by bezczynnie trwać.A D Budować ściany wokół siebie - marna sztuka D A Wrażliwe słowo, czuły dotyk wystarczą D G A D A D Czasami tylko tego pragnę, tego szukam [Chorus] D A Na miły Bóg D G A Życie nie tylko po to jest, by brać D G A Życie nie po to, by bezczynnie trwać D G A A I aby żyć siebie samego trzeba dać [Verse 2] D A Problemy twoje, moje .Stanisław Soyka (Sojka) i Janusz "Yanina" Iwańskina mily bog - transcendentphoto.com.. Życie nie po to, by bezczynnie trwać.. Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień, niech rzuci.. Sprawdź chwyty na gitarę.. Tolerancja / Na miły Bóg, 3.. To dla Ciebie miły chłopie.. Na miły Bóg,.. Życie nie tylko po to jest, by brać.Posłuchaj utworu Tolerancja/Na Mily Bog wykonywanego przez Stanislaw Soyka & Janusz Iwanski "yanina", liczba Shazamów: 18,359.Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień, niech rzuci..

Dodaj Swoją wersję tekstu i chwyty gitarowe.

Budować ściany wokół siebie - marna sztuka.. Życie nie po to, by bezczynnie trwać.. I aby żyć siebie samego trzeba dać.. Są fabryki, żarcie w chacie.. To dla ciebie ksiądz się tuczy.Na miły Bóg, życie nie po to tylko jest, by brać Życie nie po to, by bezczynnie trwać.. Daleko raj, gdy na człowieka się zamykam.. Problemy moje, twoje, nasze, boje, polityka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt