Sprawdzian opowieść wigilijna

Pobierz

Kto jest głównym bohaterem utworu?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Skomentuj.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Wypisz niezwykłe właściwości pochodni zgodnie z treścią Opowieści wigilijnej.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyZestaw: "190 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 1" Statystyki zestawu: Ocena: 6 Zagłosowało: 36 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: marzenna bieńko (kobus) (wynik: 29 %) Marcus Siffredi (wynik: 8 %) Kinga Klimiuk .test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOdpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Wanisz 3 lata temu.. Przerwij test.. Quiz w Poczekalni.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaTest z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens)..

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Zawiera nieodpowiednie treści?. Test: Don Kichot z La Manchy .Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. To nie ulegało wątpliwości.. Quiz w Poczekalni.. Zawiera nieodpowiednie treści?. niezwykłe właściwości:.. "Opowieść wigilijna" w PG w Łęgu Tarnowskim "Opowieść wigilijna" w PG w Łęgu Tarnowskim Tuż przed zimową przerwą świąteczną uczniowie klasy IIb łęgowskiego gimnazjum przedstawili inscenizację powieści "Opowieść wigilijna", której autorem jest Karol .. Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Rozwiąż test!. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Marceloli 4 lata temu.. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Nie było łatwe.. Jako dorosły człowiek wiele podróżował .Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa..

...Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.

Bardziej szczegółowoPlik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. 3.Z kim mieszkał?. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.Opowieść wigilijna na lekcji.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. Pisał o dzieciach pokrzywdzonych przez los, o ubogich mieszkańcach Anglii.. Zwłaszcza naGeneza utworu i gatunek.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

"Opowieść wigilijna" - test trudny.

Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Sprawdź swoją znajomość Pisma Świętego.. Wyślij zgłoszenie .192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?. Rozwiąż test!Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Uzupełnij ofertę reklamującej się firmy - wypisz potrawy wymienione w Opowieści wigilijnej.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaWybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.Opowieść wigilijna 17 "Jest taki dzień, bardzo ciepły, Święta Bożego Narodzenia choć grudniowy"3 17.. Karol Dickens () - autor Dawida Copperfielda, Oliwera Twista, Małej Dorrit.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?mam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubOpowieść Wigilijna (2009) Jakość: 360p 480p 720p 1080p..

test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.

Sprawdzian z Biblii dla liceum.. Wychowywał się w bardzo trudnych warunkach, już w wieku 12 lat musiał ciężko pracować.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Skomentuj.. CZĘŚĆ I.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Udostępnij.. Test składa się z 12 pytań.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. Pytanie 1 /10.. POWODZENIA.. 2.Kim był główny bohater?. Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis!. .Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Opowieść wigilijna; Opowieść wigilijna, test z lektury Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" .. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Test składa się z 15 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt