W emailu do kolegi z anglii opisz wydarzenie sportowe

Pobierz

Cieszę się, że tam byłam i uważam, że Adam Małysz należy do najlepszych sportowców świata.. *Spytaj czy.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów, pamiętając, że długość e .Strona 5 z 17 Wypowiedź pisemna Zadanie 10.. -Napisz co ci się najbardziej podobało.. W e-mailu do kolegi/koleżanki z Anglii: - opisz wydarzenie sportowe, w którym ostatnio brałeś/brałaś udział, - poinformuj, dlaczego nie jesteś zadowolony/zadowolona ze swojego rezultatu, - wyjaśnij, co zamierzasz zrobić, aby w przyszłości odnosić w tym sporcie większe sukcesy.Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: -Opiszesz, jak zmieniła się spotkana osoba; -Jak czujesz się po spotkaniu; -zaproponujesz wspólne spotkanie z twoim dawnym kolegą/dawną koleżanką, żeby mogli się poznać.. - Muszę już kończyć.. PROSZĘ O POMOC !. *Napisz co teraz oglądasz w telewizji.. Zebrała: mgr Agata Waltrowska Pamiętaj: Podpisz się jako XYZ.. z góry dziękuje.EMAIL DO KOLEŻANKI.. W e-mailu do kolegi/koleżanki z innego miasta opisz wydarzenie sportowe, które ostatnio widziałeś lub w którym brałeś udział.. poznałeś nową osobę z którą się zaprzyjażniłeś w e-mail do przyjaciela z Angli zrelacjonuj okoliczności w jakich doszło do spotkania i opisz swoje pierwsze wrażenia opisz charakter poznanej osoby napisz jakie macie wspólne zainteresowania zaproponuj spotkanie w czasie wakacji sugerując to co moglibyście robić we trójkę..

!List do kolegi, O wydarzeniu sportowym w mojej szkole.

- Wszystkiego dobrego.. -Przedstawisz przebieg kursu.. 8.Tworzenie wypowiedzi pisemnej na egzaminie gimnazjalnym z języka angielskiego.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów, pamiętając, że długość e-maila powinna wynosić 50 do 100 słów.Napsiz Email po Angielski Pomocy : Niedawno zwiedziłes miesjce w polsce, W emailu do kolegi /kolezanki z Anglii (50-100) SŁOW -OPISZ TO MIESJCE -POINFORMUJ JAKIE BYŁY OKOLICZNOSCI ZWIEDZENIA -NAPISZ DLACZEGO WARTO ZWIEDZIC TO MIEJSCE DAJE 25PKT.. Opisz glownie uroczystosc rodzinną lub prywatkę w ktorej brales udział:-podaj kiedy odbyla się uroczystosc i z jakiego powodu-opisz przebieg imprezy i jedną z niespodzianek,ktora miala miejsce w jej trakcie-podaj krotki przepis na danie, które Ci najbardziej smakowalo i napisz z czym je .Piszesz e-mail do kolegi/koleżanki z Anglii o swoim ostatnim przyjęciu urodzinowym.. •jakie wywarło ono na tobie wrażenie.ostatnio uczestniczyłeś w wydarzeniu sportowym w e-mailu (80-130 słów) do kolegi z Anglii.. 50 pkt za rozwiązanie + 25 pkt za najlepsze rozwiązanie - 4.3.2017 (12:01)E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.- Mam nadzieję, że będziesz mogła do nas dołączyć..

- opisz jak ty i inni goście czuliście się na przyjęciu.

Question from @Igor696 - Gimnazjum - Egzamin gimnazjalnyJ.ANGIELSKI Byłeś ostatnio na nietypowych urodzinach.. np. zdjęcie jednej osoby ubranej do szkoly , pozniej osoba ubrana do teatru.. Na podstawie informatora o egzaminie gimnazjalnym oraz z "Repetytorium z testami.. *Poinformuj kogo spotkałeś w zeszły piątek.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Rosińska., G. Śpiewak.. - wyjaśnij, co zamierzasz zrobić, aby w przyszłości odnosić w tym sporcie większe rezultaty.. W odpowiedzi napisz: * jaka pogoda jest ostatnio, * jaka pogoda jest typowa dla obecnej pory roku, * którą porę roku lubisz najbardziej.. 80-130 .Napisz list do kolegi w Anglii,w którym go poinformujesz o bieżących sprawach w Twoim życiu.. Zgłoś nadużycie.POMOCY ANGIELSKI Byłeś ostatnio na nietypowych urodzinach.. Atmosfera w Vancouver, stolicy Kanady, była niesamowita.. potrzebne na prezentacjęJestes na wycieczce szkolnej do Londynu, w trakcie której dowiedzieliście wiele ciekawych miejsc.. Napisz, co jeszcze bedziesz robic..

- opisz przyjęcie urodzinowe i atmosferę na nim panującą.

Filmy.. E mail do przyjaciółki po angielsku - wzórE-mail po angielsku przykład 3 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. Question from @Adammilekxele - Szkoła podstawowa - Język angielski7.. - poproś kolegę/koleżankę by opisał (a) jak zwykle spędza swoje urodziny.. Podpisz się na końcu.. -napiszesz dlaczego wzięłaś udział w tej imprezie , -opisz co się tam działo, -przedstaw odczucia ,które towarzyszył ci gdy impreza się zakończyła, -zapytaj ,czy adresat ,adresatka wiadomości kiedykolwiek uczestniczyła w wydarzeniu sportowym.Napisz e-mail do kolegi w którym opiszesz wydarzenie sportowe w którym brałeś udział.. W e-mailu: opisz swoje przygotowania do udziału w tym biegu napisz o trudnym momencie, który miał miejsce w czasie bieguPotrzebuje pięciu zdjęc osób ubranych do: teatru,szkoły,na wesele,z lat 70, i na dyskotekę.. *Przedstaw czego nie kupujesz raz w tygodniu.. W e-mailu do kolegi z Anglii: -opisz to wydarzenie - napisz jak solenizant zareagował na prezent od ciebie -poproś o radę dotycząca twojego przyjęcia urodzinowego.. Question from @Beatrice01 - Gimnazjum - Egzamin gimnazjalnyBrązowy medal wygrał Gregor Schlierenzauer z Austrii.. Treść.. Tematy przykładowe.. W ogłoszeniu do kolegów i koleżanek z innych klas opisz: - cel warsztatów, - plan tego dnia, - w jaki sposób można dołączyć do warsztatów..

W emailu do kolezanki /kolegi z Anglii : opisz miejsce, które najbardziej ci sie podobalo.

Buziaki, XYZW e-mailu do kolegi z Niemiec: - opisz, jak w twojej rodzinie obchodzi się święta Bożego Narodzenia, - wyjaśnij, dlaczego lubisz to święto, - napisz, że zapraszasz go do siebie w zbliżające się ferie.. W e-mailu do kolegi/koleżanki (.. )Napisz list do kolegi z Anglii w Którym opisujesz jakie prace wykonujesz w domu zadanie dodane 22 listopada 2013 w Geografia przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] bardzoNapisz e-mail do kolegi /koleżanki z Anglii 2016-10-04 22:21:22; Od kolegi z Anglii otrzymałeś e-mail z pytaniem o pogodę w Polsce.. Tomasz Sikora zajął 5. miejsce.. W którym: - napiszesz dlaczego sport jest bardzo ważny w twoim życiu - opiszesz wydarzenie sportowe, w którym ostatnio brałeś/aś udział - poinformuj, dlaczego nie jesteś zadowolony/na ze swojego rezultatu.. Podpisz się jako XYZ.. Przedstaw I uzasadnij swoją opinię o mieszkańcach.. Postaraj się rozwinąć swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów.Napisz wiadomość e-mail do kolegi/koleżanki z Anglii.. Język angielski.. Widziałam również biathlon.. Użyj 120 słów.Napisz meila do koleżanki lub kolegi z Anglii, w którym opiszesz: - w jakim wydarzeniu sportowym brałeś ostatio udział, - dlaczego poniosłeś porażkę i jak się z tym czujesz, - napiszesz co zrobić aby w przyszłości odnosić sukcesy.. - Do zobaczenia!. Najlepszy był młody Tom Morgen z Oslo.. Bye - Na razie.. Egzamin gimnazjalny 2012", M. Brałeś(-aś) ostatnio udział w biegu ulicznym.Napisz e-mail do kolegi z Anglii.. Odpisz!. Gimnazjum.. •jaki był jego przebieg.. 2017-02-23 17:16:06Napisz e mail w języku angielskim do kolegi/koleżanki, Właśnie wróciłeś z obozu językowego, napisz e-mail do kolegi/koleżanki w którym.. Question from @Iza6067 - Gimnazjum - Język angielskiW e-mailu do kolegi z Anglii: - opisz okolicę, w której mieszkasz, - przedstaw problem, jaki masz z nowymi sąsiadami, - poproś o radę, jak urządzić swój pokój.. Use 200-250 words.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W ramach szkolnego projektu "trzymaj formę" chcesz z kolegami i koleżankami z klasy zorganizować całodniowe warsztaty na temat zdrowego odżywiania.. -Opiszesz nauczyciela prowadzącego kurs.. - Pozdrów swoją rodzinę.. - Odpisz tak szybko, jak tylko możliwe!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt