Plan wydarzeń o kopciuszku

Pobierz

3.Rozpacz kopciuszka.. Przybycie Czerwonego Kapturka do babci.. Zabranie Kopciuszka .Kopciuszek mógł więc już teraz udać się na bal, ale musiał pamiętać, że po północy czar pryśnie.. Dziewczynka wiedziała, że macocha nie pozwoli jej iść na dyskotekę, więc nawet jej o tym nie wspomniała by jej zbytnio nie rozzłościć.Ułóż ramowy plan wydarzeń przedstawionych w utworze Kopciuszek.. 4.Pojawienie się matki chrzestnej ,która była wróżką.. Dwie siostry na królewskim dworze i dziwny dar od wróżki.. 6.Ucieczka o północy.. Zaręczyny i magiczna przemiana dziewczyny.. Choroba babci.. "Kopciuszek" został wydany w 1968 roku i jest adaptacją historii popularnej na całym świecie.. Przypomnij sobie treść znanej bajki o Kopciuszku.. 2.Ogłoszenie o wielkim balu.. - Niefortunny ożenek ojca Kopciuszka., 2.. 2.Wprowadzenie się macochy z córkami: a)złe traktowanie dziewczynki.. - Zaproszenie na bal do księcia., 5.. Oświadczył władcy, że przynosi dar od swojego pana, bogatego i uczciwego markiza Carrabasa.. wyczarowanie przez wróżkę nowej sukni dla kopciuszka, b)wyczarowanie karocy.. Który z nich bardziej ci się podoba i dlaczego?. 8.Wizyta księcia: a)Mierzenie pantofla przez przyrodnie siostry kopciuszka b)Przymierzenie buta przez kopciuszka.. Proszę o pomoc.Najlepiej jak mi ktoś zredaguje Kopciuszka albo Trzy małe świnki.To jest na jutro więc bardzo proszę o jak najszybsze odpowiedzi.Przeczytaj utwór Wandy Chotomskiej "Kopciuszek"..

Klasa 3.Plan wydarzeń.

Baśń o Kopciuszku opowiada historię sieroty, która wyszła za mąż za księcia.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 7.Zgubienie pantofelka: a) ucieczka Kopciuszka.. Ożenek z wdową.. Narodziny małego królewicza.. Przygotowania do balu.. - Kopciuszek jako służąca, 4.. 2010-10-04 19:00:51; Plan wydarzeń szczegółowy 2010-02-10 20:29:18; Napisz szczegółowy plan wydarzeń Hobbita czyli tam i z powrotem.. Macocha robi z Kopciuszka slurzaca .Zadanie: napisz szczegółowy plan wydarzeń baśni quot kopciuszek quot najpierw napisz punkty,czyli ramowy plan wydarzeń potem dopisz odpowiednio podpunkty Rozwiązanie: i plan ramowy 1 małżeństwo ojca kopciuszka z wdową 2 ciężki los dziewczyny 31.Zamieszkanie macochy z Kopciuszkiem.. Kopciuszek na balu.. Wprowadzenie się wdowy z córkami do domu dziewczyny i ojca.. Samotność pięknej królewny.. Do pałacu przybyło wiele urodziwych panien, ale żadna nie była w stanie oczarować księcia.. 6.Zjawienie się wróżki: a)wyczarowanie przez wróżkę nowej sukni dla kopciuszka, b)wyczarowanie karocy.. 2010-01-12 15:12:44 szczegółowy plan wydarzeń "samolubny olbrzym" 2010-09-29 17:33:48 Napisz szczegółowy plan wydarzeń "Bajki o maszynie cyfrowej,co ze smokiem walczyła" 2012-04-16 17:07:52Plan wydarzeń - Ludeczka - "ZEMSTA" - plan wydarzeń - Plan wydarzeń - "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - Opowieść wigilijna - plan wydarzeń ..

6.pomóżcie mi zrobić plan wydarzeń o kopciuszku.

8.Wizyta księcia: a)Mierzenie pantofla przez przyrodnie siostry kopciuszka b .Zadanie: napisz szczegółowy plan wydarzeńbaśni quot kopciuszek quot najpierw napisz punkty czyli ramowy plan wydarzeń ,potem dopiszodpowiednio podpunkty pilne Rozwiązanie: ramowy 1 śmierć ojca dziewczynki 2 wprowadzenie się macochy z córkami 3 żaproszeniePlan ramowy 1. krajew34 05.11.2018 Sisi26 Pokarz to tekstem, jak na razie dla potencjalnego czytelnika brzmi to, bez obrazy, jak czcze gadanie.Zredaguj ramowy plan wydarzeń do wybranej baśni w postaci równoważnika zdania.. 6.Ucieczka o północy.. 2009-12-03 21:49:26; napisz szczegółowy plan wydarzeń mitu o afrodycie?. Bajka o Kopciuszku-postacie Znajdź słowo.. Spotkanie z kapitanem Rusztem.. 7.Zgubienie pantofelka.. Zgubienie pantofelka.. Król był bardzo zadowolony z daru.. - Naśmiewanie się z Kopciuszka, 7.. Akurat w tedy przechodził obok pokoju Kopciuszek i usłyszał, o czym mowa.. Klasa 4 Polski "Powrót taty" - plan wydarze .A tymbardziej moje teksty są na prawdę fajne i dbam o to by były ciekawe i miały duzo seri wydarzeń zawsze o to bede dbać.. 8.Przymierzanie pantofelka.Opracowywała dzieła Konopnickiej, Andersena oraz Perraulta.. Śmierć matki Kopciuszka i ponowne zaślubiny jego ojca.. - Złe traktowanie dziewczynki przez macochę., 3.. 1.Zamieszkanie macochy z Kopciuszkiem..

Uporządkuj plan wydarzeń zgodnie z treścią lektury.

Ingerencja wróżki.. Za każdym razem otrzymywał pieniądze od kucharza.Katarynka - plan wydarzeń - Katarynka, plan wydarzeń - Katarynka - plan wydarzeń - Katarynka- plan wydarzeń - Katarynka - plan wydarzeńPlan wydarzeń.. Przygotowanie do balu sióstr Kopciuszka(słuchanie ich rozkazów).. Smierć ojca Kopciuszka 4.. 4.Pojawienie się matki chrzestnej ,która była wróżką.. Hanna Januszewska jest autorką popularnych opowiadań o Pyzie.. Zwierzęta, bajka o pajączku Połącz w pary.. - Przygotowania córek macochy do balu., 6.. - Warunek matki chrzestnej., 9.Baśnie: "Kopciuszek" - plan wydarzeń.. 2.Ogłoszenie o wielkim balu.. 5.Znalezienie się kopciuszka na balu.. Obwieszczenie herolda i mierzenie bucika.. Niezrozumiały dar od wróżki.. 8.Przymierzanie pantofelka.. Uratowanie babci i wnuczki przez gajowego.Bajka o rybaku i rybce plan wydarzeń - Bajka o rybaku i rybce - Bajka o rybaku i rybce plan wydarzeń - Bajka o rybaku i zotej rybce.. Usługiwanie siostrom przez Kopciuszka.. 7.Zgubienie pantofelka: a) ucieczka Kopciuszka.. Zakaz pójścia na bal dany przez macochę.. 4.Uszycie przez zwierzęta pięknej sukni: a)pomaganie w ubieraniu siostrom przyrodnim.. wg Usmiechowo.. 5.Znalezienie się kopciuszka na balu.. Przestrogi matki.. 3.Rozpacz kopciuszka..

Sprawd ź cofnij ...Kopciuszek- plan wydarzeń - Połącz w pary.

Biedne życie Kopciuszka : słuchanie rozkazów macochy i przyrodnich sióstr.. 9.Ślub kopciuszka z księciem.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Droga przez las i rozmowa z wilkiem.. Gdy pojawił się Kopciuszek książę zauroczony jej urodą nie odstępował jej nawet na krok.Szczegółowy plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" ?. Uczta weselna w zaczarowanym lesie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. - Niefortunny ożenek ojca Kopciuszka., 2.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Gdy córki macochy dowiedziały się o DJ poszukującego żony i o dyskotece o 20.30 od razu zaczęły się ubierać i stroić.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. - Złe traktowanie dziewczynki przez macochę., 3.. Wykorzystywanie biednej dziewczynki jako służącej przez macochę z dwoma córkami 2.Zaproszenie na bal przez królewskiego listonosza 3.Wyjazd macochy i jej dwóch córek, pozostawienie Kopciuszka w domu 4.Kopciuszek to to 1.Śmierć ojca dziewczynki.. Szczęśliwy wdowiec i jego córka.. 3.Zaproszenie na bal.. 7.Zgubienie pantofelka.. Ozenienie sie ojca Kopciuszka z macocha 2.. 9.Małżeństwo kopciuszka i księcia1.. Streszczenie wydarzeń w "Kopciuszku" Wdowiec miał córkę, z którą mieszkał.PLAN WYDARZEŃ BAŚNI PT. ,,KOPCIUSZEK" 1.. .Tam poprosił o widzenie z królem.. Utwórz ĆwiczenieLogowanieUtwórz KontoPolski.Napisz szczegółowy plan wydarzeń do baśni słowik.. - Cierpliwe znoszenie złego traktowania przez dziewczynę.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Kot nie wtajemniczył młynarczyka w swoje plany i jeszcze wielokrotnie odwiedzał królewski dwór z prezentami.. 5.Porwanie się sukni.. Zalety i wady Czerwonego Kapturka.. 3.Wieść o balu w pałacu, na którym książę wybierze sobie żonę.. Przygotowania do ślubu i ponowne spotkanie z Knypsem.. Spotkanie Knypsa z królewną.. - Pomoc chrzestnej matki - podarowanie dziewczynce karety i stroju., 8..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt