Powiedz moja miła tekst

Pobierz

Ta piosenka jest dostępna tylko z iSing PlusPowiedz moja miła, Czy Ty kiedyś wrócisz do mnie?. I jak dawniej będziesz chciała usiąśc tuż koło mnie.. Tak jak powracają Ptaki do swych starych gniazd I jak dawniej będziesz chciała osiąść tuż koło mnie I odnajdziesz wtedy cały kolorowy świat Dni, które przeszły nie wrócą Na nic tęsknota i żal Wspomnienia, które wciąż smucą Odchodzą powoli tak I myśl ta błądzi w głowiePOWIEDZ, MOJA MIŁA - Adam Chrola Powiedz, moja miła, czy ty kiedyś wrócisz do mnie tak, jak powracają ptaki do swych starych gniazd?. Czy ty kiedyś wrócisz do mnie.. Tak jak powracają.. Chcesz pięknych wspomnień.. Idąc po parku wieczorem.. I jak dawniej będziesz chciała usiąśc tuż koło mnie.. Janusz Laskowski.. I jak dawniej będziesz chciała usiąśc tuż koło mnie.. Zabieram Cię do mnie.. Moja miła coś mi zrobiła.. Powiedz moja miła, czy Ty kiedyś wrócisz do mnie Tak jak powracają ptaki do swych starych gniazd I jak dawniej będziesz chciała usiąść tuż koło mnie I odnajdziesz wtedy cały kolorowy świat Idąc znów parkiem wieczorem, wracam myślą do tych dni Dni, które dawno przeminęły, dni, w których byłaś tylko TyTekst piosenki: REF ; Powiedz moja miła.. Ptaki do swych starych gniazd.. Tak jak powracają.. Wracam myslą do tych dni.Powiedz moja miła, Czy Ty kiedyś wrócisz do mnie?. I jak dawniej będziesz chciała usiąśc tuż koło mnie.Moja miła, moja cicha, moja śliczna, lekki powiew i muzyka, zapach nocy, przypomnienie, przytulenie, noc liryczna, moja miła, moja cicha, moja śliczna.".

Powiedz, powiedz moja miła kto do ciebie chodzi?

Piosenki Zespoły Artyści Akordy Artykuły Forum Gry Narzędzia Dodaj.Miła - nie przychodź na wołanie: a d Miła - wojenka moja pani: a d Z nią się kochać chcę: C G a Gdy w nocy się budzę: G E7 Miła - twą postać widzę we śnie: a d Miła - dojrzałe dwie czereśnie: a d Weźmiesz z dłoni mej: C G a Gdy kiedyś powrócę: G a (E7) Sprawdź słowa piosenki Powiedz, moja miła Chrola, zobacz teledysk.. Powiedz moja miła.. Powiedz moja miła, czy Ty kiedyś wrócisz do mnie Tak jak powracają ptaki do swych starych gwiazd I jak dawniej będziesz chciała usiąść tuż koło mnie I odnajdziesz wtedy cały kolorowy świat (2 x) Idąc po parku wieczorem, wracam myślą do tych dni Dni które kiedyś upłynęły i w których byłaś tylko TyAdam Chrola - Powiedz moja miła.. Wracam myslą do tych dni.Tekst piosenki .. Ptaki do swych starych gniazd.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Wykąpiesz się w mleczku.. Tak jak powracają.. Idąc po parku wieczorem.. I odnajdziesz wtedy cały kolorowy świat.. Ptaki do swych starych gniazd..

Tłumaczenie: zobacz tekst oryginalny ›.

Coś mi uczyniła.. Moja miła Twej miłości siła.Adam Chrola - Powiedz moja miła Powiedz moja miła czy ty kiedys wrocisz do mnie tak jak powracają ptaki do swych starych gniazd i jak dawniej będziesz chciała usiąść tuż koło mnie i odnajdziesz wtedy cały kolorowy świat Idąc po parku wieczorem wracam myślą do tych dni dni które kiedyś upłyneły dni w które byłaś tylko ty ; Powiedz moja miła Czy ty kiedyś wrócisz do mnie Tak jak powracają Ptaki do swych starych gniazd I jak dawniej będziesz chciała usiąśc tuż koło mnie I odnajdziesz wtedy cały kolorowy świat Idąc po"Powiedz moja miła.. Zakochałem się.. Czy ty kiedyś wrócisz do mnie.. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.Tekst piosenki .. I odnajdziesz wtedy cały kolorowy świat.. Wracam myslą do tych dni.Tekst piosenki: REF ; Powiedz moja miła.. Czy ty kiedyś wrócisz do mnie.. REF ; Powiedz moja miła.. I jak dawniej, będziesz chciała usiąść tuż koło mnie, i odnajdziesz wtedy cały kolorowy świat.. Tak jak powracają.. Mój ty cukiereczku.. Ptaki do swych starych gniazd.. Zgłoś nadużycie.. Czy ty kiedyś wrócisz do mnie.. Idąc po parku wieczorem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt