Do podanych wyrazów dopisz wyrazy rymujące się z nimi

Pobierz

Nauki.. Question from @Nataliatrczyk - Szkoła podstawowa - PolskiDopisujemy przykładowe rymy do podanych wyrazów: dobroci - wilgoci, złoci, łakoci, knoci, itd.. 2014-03-03 19:19:09; spośród podanych wyrazów wybierz czasowniki .E.. Dopisz wyrazy bliskoznaczne zawierające om, on, em, en: .. G. Podaj także inną formę dopisanego przez siebie słowa lub wyraz pokrewny, aby udowodnić, że ó się wymienia.Przykład: luz - mróz: mrozygruszka, biurko, nucić, mur, brudz góry dzięki za pomoc.. Następnie ułóż cztery dwuwersowe rymowanki z wykorzystaniem utworzonych par wyrazów.Do podanych wyraów dopisz po kilka wyrazów które sie z nimi rymuja lód chmura.. Rymujące się słowa - wersja do wydruku.. Question from @Bubolot - Szkoła podstawowa - PolskiRymy obrazkowe - wersja do wydruku.. Question from @Niksnik - Szkoła podstawowa - PolskiDopisz do podanych słów rymujące się z nim wyrazy następnie ułóż cztery dwuwersowe rymowanki z wykorzystaniem par wyrazów jadę.. zaprowadzą.Do podanych wyrazów dopisz rymujące się z nimi czasowniki Przykład: migdały-poszybowały krem-____ klucz-____ miotła-____ podkowa-____ Tak gdzie jest ___ ma .Serwis jest całkowicie darmowy i ma na celu wyszukiwanie słów o podobnych układach brzmieniowych w zakończeniach wyrazów czyli rymów.. Mamusia-___, lalunia___, malutki___, tatunio___ 2019-01-17 16:54:05; słowa rymujące się do słowa krzesło ?.

Dopisz do podanych słów rymujące się z nimi wyrazy.

Sprawdź się!. Następnie ułóż cztery dwuwersowe rymowanki z wykorzystaniem utworzonych par wyrazów.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Do każdego z tych wyrazów dopisz dwa rymyjące się z nimi słowa .KOT,KROWA,ŻUKdo wyrazu rodzina dopisz wyrazy pokrewne Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 6 rozwiązań: autor: olunia22 14.4.2010 (19:45) Wybierz jeden z podanych wariantów lub dopisz własny i zaprojektuj, jakie światł Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: przemek63080 15.4.2010 (19:51)Do podanych wyrazów dopisz wyrazy, w których o wymienia się na ó.. Następnie ułóż dwie dwuwersowe rymowanki z wykorzystaniem utworzonych par wyrazów.. 2012-03-28 18:36:20; Oceń to zadanie: Oceń to zadanie.Do podanych słów dopisz wyrazy rymujące się z nimi wyrazy z ó: cud-już-mur-muł-kurze-tuba-PILNE!. Następnie ułóż cztery dwuwersowe rymowanki z wykorzystaniem utworzonych par wyrazów.Karta pracy 2 Rymowana ortografia Dopisz do podanych słów rymujące się z nimi wyrazy.. Inne Nauki.. ZWRÓĆ UWAGĘ, ŻE wiele obcych słów wprowadzonych do języka polskiego zapisujemy zgodnie z ich wymową, np. dżinsy (ang. jeansy) gadżet (ang. gadget) niektóre wyrazy możemy zapisywać na dwa sposoby, np. spray lub sprej Zobacz także: Inne rymy i rymowanki..

przykłady ; ) 2010-12-25 16:26:00; Słowa rymujące się z dłoń?

Dopisz do podanych słów rymujące się z nimi wyrazy.. 2015-05-04 18:25:43; Dopisz nie do wyrazów 2011-11-16 21:46:078. jadę - _____ płynęły - _____ zaprowadzą - _____Do podanych wyrazów dopisz tymujące się z nimi, ale pisane przez ó wymienne.. 2013-01-03 19:28:41; Do podanych wyrazów dopisz synonimy 2014-02-10 20:27:58; Do podanych wyrazów dopisz eufemizmy.. 0 ocen | na tak 0% 0 0 Odpowiedz Odpowiedzi mądrala.hehe odpowiedział (a) 28.03.2012 o 18:41 góra- chmura półka- bułka wóz- musZapisujemy rymujące się wyrazy: narzekanie - pranie - kłamanie.. Mamusia-___, lalunia___, malutki___, tatunio___.składane: składanie krótszego wyrazu do zrymowania z dłuższym np. "bab ryk ?. PROSZĘ!. Możesz również napisać bezpośrednio na Messenger (tylko na moje prywatne konto).. biedronka - skowronka, stonka, słońce - końce, gońce, zaskrońce, jaskółka - pszczółka, beczółka, ściółka.Do podanych wyrazów dopisz rymujące sie z nimi, ale pisane przez u .. Pozostała część zadania jest częścią indywidualną.Do podanych wyrazów dopisz rymujące się z nimi czasowniki Przykład: migdały-poszybowały krem-____ klucz-____.. - MidBrainartDo podanych wyrazów dopisz rymujące się z nimi czasownia.. Niki555928488 zapytał (a) 17.01.2019 o 16:54.. Następnie ułóż cztery dwuwersowe rymowanki z wykorzystaniem utworzonych par wyrazów..

• Wybierz dwa wyrazy z ó wymiennym i ułóż z nimi zdania.

Mamusia-___, lalunia___, malutki___, tatunio___ - Zapytaj.onet.pl -.. Dopisz rymujące się wyrazy - wybierz je.Dopisz do podanych słów rymujące się z nimi wyrazy.. Instrukcja: wpisz słowo, do którego chcesz szukać rymujących się słów w pole Wzorcowe słowoDo podanych wyrazów dopisz rymujące sie z nimi, ale pisane przez u .. Rymowana ortografia Dopisz do podanych słów rymujące się z nimi wyrazy.SŁOWNIK WYRAZÓW OBCYCH Zawiera wyrazy używane w języku polskim, ale pochodzące z innych języków.. od rana - kolana - zapłakana.. góra-.. półka-.. wóz-.. ogórek-.. wór-.. kłótnia--.. próba-.. płótno-.. róża-.. PAMIĘTAJCIE ŻEBY SIĘ RYMOWAŁO !. krem- klucz- miotła- podkowa-.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. na nie"; banalne: tzw. rymy częstochowskie np. "kocham - szlocham, blizna - ojczyzna"; wyszukane: niepospolite zestawienie wyrazów: np. "trytonów - pantalonów, farby - znał by"; Monorym: wszystkie wersy utworu rymują się ze sobą;Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zapisz je.. Dopisz do wyrazów po dwa rymujace sie słowa, które w zakończeniu maja "u".. Uzupełnij rymowanki - wersja do wydruku.. biedronka - skowronka, stonka, słońce - końce, gońce, zaskrońce, jaskółka - pszczółka, beczółka, ściółka..

Zapisujemy przykładowe wyrazy rymujące się z podanymi: żuk - huk, buk, nóg.

szale - żale - wcale.. Jeśli będziesz drukował/drukowała, to wykonane zadanie możesz zeskanować lub zrobić zdjęcie (musi być widoczne).. Question from @karolina640 - Gimnazjum - PolskiDopisz do wyrazów po dwa rymujace sie słowa, które w zakończeniu maja "u".. krasnoludki - sekundki, dokładki, gwiazdki, zagródkiDo podanych wyrazów dopisz rymujące się z nimi czasowniki.. fabryk, panie ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt