Sporty letnie prezentacja

Pobierz

Sortuj po nazwie rosnąco.. Sortuj po nazwie malejąco.. Jak można go spędzać?. Kajak-polo (gra z piłką) freestyle kajakowy (rodeo.. Oprócz tego możesz wybrać wersję biało-czarną (np. do kolorowania przez dziecko) lub w kolorze.Letnie Igrzyska Olimpijskie 1988, Seul Hodori i Hosuni -dwa tygrysy (samiec i samica), tygrysy często pojawiają się w koreańskich legendach Letnie Igrzyska Olimpijskie 1992, Barcelona Cobi -pies zaprojektowany przez Javiera Mariscala Letnie Igrzyska Olimpijskie 1996, AtlantaDyscypliny olimpijskie: biathlon (sport debiutujący) hokej na lodzie.. Letnie sporty i zabawy - interaktywna prezentacja dla dzieci1.. Każdy arkusz zawiera 6 obrazków (6 słów) i jest dostępny w trzech wersjach: z podpisem małymi literami, z podpisem dużymi literami oraz bez podpisu.. Dyscypliną olimpijską jest od 1992 roku.. Skoki; Biegi; Biathlon; Narciarstwo Alpejskie; Pozostałe sporty.. Warto być wysportowanym Zajęcia główne: 1.. Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa .SPORTY LETNIE.. Dodaj go jako pierwszy!. akrobatyki, najmłodsza.Obrazki do wydruku - SPORTY LETNIE.. Sortuj po cenie rosnąco.. Christa Ludinger-Rothenburger dokonała tego wyczynu tego samego roku.. Wybierz wersję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.. 8.odpowiedział (a) 17.06.2013 o 22:11: - rower.. Bowling sportowy 7.. • "Piłka - ręka, piłka - noga" - zabawy ruchowe - zabawy z piłką (kopanie piłki do celu, rzut do celu, rzut do partnera, podawanie piłki górą, bokiem, dołem, slalom z piłką…), • "Liczymy piłeczki" - zabawa matematyczna,Bolek i Lolek Olimpiada Letnia to prosta, zręcznościowa gra sportowa, której zadaniem jest rozwój manualnych oraz percepcyjnych zdolności najmłodszych użytkowników komputerów (dzieci w .Sporty Letnie..

Jakie sporty znamy?

Zapisz prezentację w pliku pod nazwą Sporty letnie.Piłka ręczna (potocznie pol.. Sortuj po cenie malejąco.. Akrobatyka sportowa 2.. Prezentacja programu PowerPoint Last modified by:Temat: Letnie sporty (25 czerwca czwartek) Cele ogólne: - uświadamianie korzyści zdrowotnych płynących z aktywnego spędzania czasu wolnego, - zachęcanie do aktywności ruchowej i uprawiania sportu.. Jak nie powinno się spędzać wolnego czasu?2.letnich.. - siatkówka plażowa.. żeglarstwo kajakowe.. - rzut młotem.. Boks; MMA; KSW; Lekkoatletyka; Żużel; Kolarstwo; Pływanie; Golf; RugbyPrezentacja zawiera informacje o niektórych dyscyplinach sportowych.. W badmintonie rozgrywa się sety do 21 punktów, a do zwycięstwa potrzebne są dwa wygrane sety.Oto przegląd 10 wakacyjnych sportów, dzięki którym ciekawie spędzisz wolny czas i zadbasz o szczupłą sylwetkę.. W zawodach wystartowało 1273 zawodników z 49 krajów.. "Lato na dywanie" - improwizacja taneczna do piosenki.. Celem gry jest wrzucenie - wyłącznie za pomocą rąk - piłki do bramki przeciwnika.Swobodne wypowiedzi dzieci o ulubionych letnich zabawach.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Rolki, deskorolka, slackline, street workout, parkour - to najpopularniejsze przykłady wakacyjnych aktywności.10 najpopularniejszych sportów na świecie..

Rysowanie ulubionej, letniej zabawy.

Letnie sporty i zabawy - interaktywna prezentacja dla dzieci - YouTube.. Na slajdach umieść krótkie, samodzielnie przygotowane opisy danej dyscypliny.. smożna podzielić na: kajakarstwo klasyczne.. Wzmacnia mięśnie nóg i pośladków, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia kondycję i zwiększa koordynację ruchową - to główne zalety tej dyscypliny.. Sporty letnie: pływanie, tenis ziemny i stołowy, biegi, podnoszenie ciężarów, biegi, podnoszenie ciężarów, koszykówka, siatkówka, piłka nożna, taniec, gimnastyka artystyczna, jazda na wrotkach, rolkach, deskorolkach, kolarstwo, nordic - walking i inne.SPORTY LETNIE Dzień 1.. Celem .. Znana również pod nazwą kometka.. Pokaż 30.. Wykonaj w książce zadania ze stron 50-51.. Dla wielu to pasja a nawet obsesja.. Pobierz.. Sport odgrywa znaczącą rolę w życiu ludzi.PREZENTACJE MULTIMEDIALNE DLA DZIECI • pliki użytkownika renata.misia przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • zwierzeta naszych lasow.ppt, Zima prezentacja.pptgdoman / prezentacje / sport / OLIMPIJSKIE SPORTY LETNIE ZESPOLOWE.ppt Download: OLIMPIJSKIE SPORTY LETNIE ZESPOLOWE.ppt.. Poznaj 10 powodów, dla których warto jeździć na rolkach.Sporty Zimowe.. Przestrzegaj kilku prostych wskazówek, które podpowiedzą ci, jak uniknąć urazów.. W każdym kraju istnieją kultowe dyscypliny sportowe a sportowcy często są bohaterami dla dzieci i dorosłych..

"Sporty i letnie zabawy" - interaktywna prezentacja.

Wybierz osiem dyscyplin sportowych.. Jedynie dwóch sportowców zdobyło medal zarówno w Letnich, jak i Zimowych IO.. "My, Olimpijczycy sporty lubimy i świetnie się razem tu bawimy!".. Wykonaj w książce zadania ze strony 36.. - pływanie.. Sortuj po dacie malejąco.. Tap to unmute .Wiecie, że sporty dzielimy na letnie i zimowe?. łyżwiarstwo.. - rzut dyskiem.. Włącz autoodtwarzanie.. - piłka nożna.. Nasz wolny czas- pogadanka.. Zobaczysz, że pozostaniesz w grze na dłużej.Dyscypliny sportowe starożytnych igrzysk (wersja kol.). Na każdym slajdzie umieść opis i rysunek/zdjęcie.. Bieg na orientację, Bieg przełajowy 5.. Rodzic inspiruje dziecko do spontanicznych wypowiedzi o sporcie: jakie zna sporty, które z nich uprawia, które chciałyby uprawiać, któreSPORTY LETNIE - Film edukacyjny dla dzieci - YouTube.LETNIE SPORTY.. SportowyOd 1924 do 1992 r. Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbywały się tego samego roku co Letnie.. kajakowe) -rodzaj.. // wyścigi rydwanów, rzut dyskiem, zapasy, biegi, boks, skok w dal, rzut oszczepem; Memorki - Sporty letnie (zestaw) Memorki - Sporty i zabawy zimowe (zestaw) Memorki XL - Sporty letnie (zestaw) Memorki XL - Sporty zimowe (zestaw) Memorki XL do wydruku - Zabawkigry zespołowe i sporty zespołowe sporty letnie, sporty zimowe całoroczne sporty rozgrywane na świeżym powietrzu ang. outdoor i sporty halowe z uwagi używanej przez MKOl..

... w 1980 roku letnie igrzyska zorganizowała Moskwa.

- rzut oszczepem.. szczypiorniak, ang. handball) — zespołowa dyscyplina sportu (gra drużynowa), uprawiana na całym świecie - zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn - w której biorą udział dwie ekipy po 7 zawodników każda.. Porozmawiaj z rdzicami na temat tego, czym jest czas wolny?. Zobaczcie filmik.. (regatowe, nizinne) Kajakarstwo górskie.. - prezentacja zdjęć lub nagrania związane z różnymi dyscyplinami sportowymi.. Sortuj po dacie rosnąco.. Czy sport jest dobrym sposbem na spędzanie wolnego czasu?. Sporty z których zrezygnowano były wcześniej częścią programu Letnich Igrzysk Olimpijskich jako oficjalne sporty ale nie są już obecne sporty zimowe biegi przełajowe, sporty letnie i sporty halowe.. Obecnie organizowane są w odrębnych cyklach, dwa lata po Letnich Igrzyskach.. Sport to świetna zabawa, jednak wystarczy chwila nieuwagi, by nabawić się kontuzji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt