Praca klasowa z akademii pana kleksa klasa 4 z odpowiedziami

Pobierz

AnetaSun 5 lat temu.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Jan Brzechwa, Akademia Pana .PRACA KLASOWA 1.Jak wyglądał pan Ambroży Kleks?. Z charakteru jest miły i sympatyczny.. Zadanie 3 Wskaż zgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa.. Wyprawa pana Kleksa.. List do pana Kleksa w imieniu wybranego bohatera lektury.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .. "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. P.S. Może to być Akademia Pana Kleksa.. Poniedziałek 26 X. Wyjaśnij, kim są w powieści "Akademia pana Kleksa": 4 pkt.. 17 pytań.. Jest on mężczyzną w średnim wieku, choć w rzeczywistości jest młodszy o dwadzieścia lat od Adasia Niezgódki.Jest średniego wzrostu i nie wiadomo, czy jest gruby, czy też chudy, ponieważ zawsze ma na sobie .Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Główną postacią w książce "Akademia Pana Kleksa", napisanej przez Brzechwę, jest niejaki Ambroży Kleks.. Zadanie 2 Wskaż niezgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa..

Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.

Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jest mężczyzną o średnim wzroście, nie można jednak określić, czy szczupłym, czy grubym, bowiem tego nie widać spod wielu warstw jego ubrania.17.. Praca wrzała, a łoskot maszyn i narzędzi zagłuszał słowa inżyniera Kopcia, który tłumaczył coś i objaśniał piskliwym głosem.. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Charakterystyka zewnętrzna Rudowłosy chłopiec.. Skomentuj.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8135 razy.. Matematyka Praca Klasowa 2 Liceum Pazdro Chomikuj; Matura Masters 1 Pre Intermediate Testy Chomikuj; Twój kolega, twoja koleżanka napisali do ciebie list w którym proszą cię, abyś polecił im jakąś ciekawą książkę.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Prowadzi pamiętnik, z którego dowiadujemy się o jego przygodach w Akademii.. Opisz tego bohatera w kilku zdaniach.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 15 lis 2009..

Dziękuje za taki fajny quiz Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Ile lat ma Adam Niezgódka?. 6 pkt.. Quiz w Poczekalni.. Nie jest ani wysoki, ani niski.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWysłuchaj nagrania, a następnie wskaż poprawne odpowiedzi.. #lektury #dladzieci.Klasa 4, temat: Zakręty ortografii.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy CzekoladowejTest z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pan Kleks mógł w niej zmieścić .Jak dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Charakterystyka wewnętrzna Początkowo jest bardzo niezdarny i sprawia rodzicom wiele kłopotów.. Na podstawie znajomości lektury rozwiąż krzyżówkę.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Odp Cw Str 52 Z Biologi Puls Zycia Klasa 2 Gim Test Z Wiedzy O Czasowniku Polski Kl 4 .. Gotuj z panem Kleksem!Pan Kleks - charakterystyka.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.3) Akademia Pana Kleksa według Jana Brzechwy, 4) Dzieci z Bullerbyn według Astrid Lindgren, 5) Ania z Zielonego Wzgórza według Lucy Maud Montgomery, 6) Przygody Tomka Sawyera według Marka Twain'a..

Zadanie 4 Przyjrzyj się schematowi przedstawiającemu Akademię pana Kleksa.Jest on nauczycielem dzieci w swojej akademii.

Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. 15 Obserwuj autora Zobacz profil .Szanowny panie profesorze!. Odczytywanie snu Adasia przez pana Kleksa z sennika Akademii: pan Kleks z uczniami wyruszają na wyprawę do Chin pociągiem z pudełek od zapałek doczepionych do czajnika, zagrożenie pociągu czarną chmurą i prośba pana Kleksa o ratunek,1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .mam w środę wypracowanie z ,,Akademii Pana Kleksa'' , takich prostych tematów jak charakterystyki nie będzie na 100% jak macie odpowiadać nie wiem to lepiej w ogóle nic nie odpisujcie Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-04-04 13:47:14Ambroży Kleks jest głównym bohaterem powieści Jana Brzechwy, nauczycielem i wychowawcą chłopców, uczących się w jego Akademii.. Udostępnij.. Mozna powiedziedzieć że jest średniego wzrostu.. Sprawozdanie, opis krajobrazu, kartka z dziennika pokładowego, program odczytu, zaproszenie na uroczysty wykład, opis eksponatu.. Nigdy nie potrafi na czas odrobić zadania dom"Akademia Pana Kleksa" - gra planszowa Gra zawiera: −planszę −karty z wyzwaniami (łącznie 18 sztuk) −kolorowe patyczki z pytaniami (33 sztuki) −pionki (guziki - 4 sztuki) −klepsydra (1 sztuka) −klamerka do wyzwania (1 sztuka) −czapka (2 sztuki) −kostka do gry (4 sztuki) −długopis (1 sztuka) −instrukcja Zasady gry: 1.Test Z Akademii Pana Kleksa Z Odpowiedziami..

Ma kolorową czuprynę i zwichrzoną brodę.Oczy pana Kleksa są niewielkie, a nos zajmuje większą część twarzy i jest przekrzywiony w prawo lub w lewo, zależy to od pory ...Praca klasowa.

Zablokuj Zgłoś.. Praca nad projektem przebiegała etapami.. Ó - u. Agnieszka Frączek, Smoczy apetyt ; Scenariusz nr 12.. Wyślij zgłoszenie AnetaSun.. • Adaś Niezgódka-• Mateusz-• Filip-• Paj Chi Wo-3.Wyobraź sobie, że jesteś uczniem Akademii.Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. Lekturkę z pierwszej klasy sobie przypomniałam :D.. Plik : Test Z Akademii Pana Kleksa Z Odpowiedziami.zip Lektora - "Akademia pana Kleksa" - TEST - menu Ankieta.. 5. Podaj przypadek, liczbę i .Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011AKADEMIA PANA KLEKSA - KARTA PRACY Akademia pana Kleksa - świat przedstawiony w lekturze 1.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Imię pana Kleksa.. Quiz w Poczekalni.. Powrót oka pana Kleksa z księżyca i zapowiedź bajki o księżycowych ludziach.. Jest to postać niezwykła i bardzo barwna.. Odpowiedz.. Po dokonaniu wyboru lektur wybrana grupa młodzie żySprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Na wtorek 27 X odpowiedni fragment, ozdobny papier i model eksponatu.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Zdołałem dosłyszeć jedynie tyle, że w hali tej wyrabiane są dziurki od kluczy, dziurki w nosie i dziurki w uszach, jak również inne jeszcze dziurki mniejszego kalibru..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt