Hej górale nie bijta się tekst

Pobierz

Hej górale, nie bijta się Ma góralka dwa warkocze .Za górami, za lasami (autor/wykonawca: nieznany) Za górami, za lasami, za dolinami, D G A D Pobili się dwaj górale ciupagami, G A D Hej górale, nie bijta się, G A D } Ma goralka dwa warkoce podzielita się.Hej, szalała, szalała, hej rybecka za wodą, Ale jo nie będę, ale jo nie będę, Hej, dziewczyno za Tobą Hej, z kamienia na kamień, hej, przeskakuje sroczka, Takie dziewce kochom, takie dziewce kochom, Hej, co mo corne łoczka.. Pobili się dwaj górale, a trzeci się śmiał.. Dwóch wesołych, jeden smutny, bo miał żonę.. podzielita sie.. Za górami, za lasami, za dolinami Pobili się dwaj górale ciupagami Hej górale, nie bijta się!. Hej górale, nie bijta się!. Hej górale, nie bijta się!. Ma góralka dwa warkocze, podzielita się.. Podzielicie się.Co nieco żeśmy ich podpytali i teksty tych najlepszych w Warowni teraz chętnie śpiewamy.. Mamy nadzieję, że i Wy z nami!. Mata na łbach tęge guzy, ja dziewczynę mam.. Trzech ich było, trzech z fasonem.Pobili się dwaj górale ciupagami Hej górale nie bijta sie Ma góralka dwa warkocze podzielita się Za górami, za lasami, za dolinami Pobili się dwaj turyści plecakami Hej turyści nie bijta sie Ma turystka jeden śpiwór w trzech wyśpita si .Hej górale, nie bijta się!. Za górami, za lasami, za dolinami.. Hej górale, nie bijta się!. Za górami, za lasami, za dolinami..

Hej górale, nie bijta się!

Ma góralka dwa warkocze, podzielita się / x2Hej górale, nie bijta się.. podzielita sie.. Za górami, za lasami, za dolinami Pobili się dwaj górale ciupagami.. Ma góralka dwa warkocze, podzielita się.. gatunek: wiązanka pieśni góralskich .. Za górami, za lasami, za dolinami Pobili się dwaj górale ciupagami Hej górale, nie bijta się!. Nie bili się, nie kłócili oni wcaleZa lasami za górami za dolinami.. Trzech ich było, trzech z fasonem.. Hej górale, nie bijta się!Tekst piosenki Za gorami , za lasami , za dolinami.. - Za górami, za lasami, za dolinami Pobili się dwaj górale ciupagami Hej górale, nie bijta się - Stwórz śpiewnik na Twoje wesele-34589 Wesele i Ślub.Hej górale, nie bijta się.. Pobili się dwaj górale ciupagami.. Podsunął się do dziewczyny i jużci ją miał.. Jetzt Abo-Service aktivieren!Tekst piosenki: Za górami, za lasami, za dolinami Pobili się dwaj górale ciupazkami.. Trzech ich było, trzech z fasonem.. Za górami, za lasami, za dolinami Pobili się dwaj górale ciupagami Hej górale , nie bijta się Ma góralka dwa warkocze, podzielita sięPobili się dwaj górale ciupagami.. Żyli sobie trzej krasnale nie górale.. Ma góralka wielkie serce, podzielita się.. Trzech ich było, trzech z fasonem.. Zapraszam.. Ma góralka dwa warkocze, podzielita się / x2 2.. Dwóch wesołych, jeden smutny bo miał żonę..

Hej górale, nie bijta się.

Paweł Gołecki - Za górami, za lasami Tekst piosenki: 1.. O ładną górolkę ciupagami.. Online uživatelé (21) Čechomor 25 let Český Krumlov Live.Pobili się dwaj górale ciupagami Hej górale, nie bijta się Ma góralka dwa warkocze, podzielita się Hej górale, nie bijta się Ma góralka dwa warkocze, podzielita się Żyli, byli trzej krasnale niegórale Nie bili, nie kłócili się oni wcale Trzech ich było, trzech z fasonem Dwóch wesołych, jeden smutny, bo miał żonęPaweł Gołecki - Za górami, za lasami.. 23 października 2018.. Pobili się dwaj górale pod halami.. Macie obaj tęgie guzy, ja dziewczynę mam.Hej górale, nie bijta się Ma góralka duże serce, podzielita się.. Hej, hej ułani, malowane dzieci,Tekst piosenki - Za górami, za lasami2 Proszę czekac, trwa ładowanie .. Żyli, byli trzej krasnale, nie górale.. Ma góralka dwa warkocze, podzielita się.. Hej górale, nie bijta się.. Ma góralka wielkie serce, podzielicie się.. Nie bili, nie kłócili się oni wcale.. Ma góralka wielkie serce, podzielita się.. Trzech ich było, trzech z fasonem.. słowa: słowa ludowe.. muzyka: melodia ludowa.. Za górami, za lasami, za dolinami Pobili się dwaj górale ciupagami Hej górale, nie bijta się!.

Ej górale, nie bijta sie.

przez Tomasz 23 października 2018.. Pobili sie dwaj górale ciupagami.. Żyli, byli trzej krasnale niegórale.. Trzech ich było, trzech z fasonem.. Dwóch wesołych, jeden smutny bo miał żonę.. Pobili się dwaj górale, a trzeci się śmiał.. Mata na łbach tęge guzy, ja dziewczynę mam.. Podzielicie się.. Hej górale, nie bijta się.. Podsunął się do dziewczyny i jużci ją miał.. (x2) A ta żona była jędza no i basta.. Dwóch wesołych, jeden smutny bo miał żonę.. Zespoły disco polo.Tekst i nagranie piosenki Za górami, za lasami.. Za górami, za lasami, za dolinami, Pobili się dwaj górale ciupagami.. Za górami, za lasami.. Dwóch wesołych, jeden smutny bo miał żonę.. Ma góralka dwa warkocze, podzielita się.Hej górale, nie bijta się, Ma góralka dwa warkocze, podzielita się (x2) Żyli, byli trzej krasnale niegórale.. Ma góralka dwoje oczu, podzielita się / x2 3.. Ma góralka dwa warkocze.. Ma góralka dwoje oczu.. Pobili się dwaj górale a trzeci się smiał.. Za górami, za lasami, za dolinami, Pobili się dwaj górale ciupagami.. Za górami, za lasami, za dolinami Pobili się dwaj górale ciupagami Hej górale, nie bijta się Ma góralka dwa warkocze, podzielita się Za górami, za lasami, za dolinamiHej górale, nie bijta się Ma góralka dwa warkocze, podzielita się ..

Hej, górale, nie bijta się.

Hej, hej ułani (Tekst Piosenki) 1.Nie ma takiej wioski, nie ma takiej chatki, Gdzie by nie kochały ułana mężatki.. Hej górale, nie bijta się!. Ma góralka dwoje oczu, podzielita się.. Hej górale, nie bijta się!. A ta żona była jędza no i .Pobili się dwaj górale ciupagami Hej górale, nie bijta się Ma góralka dwa warkocze, podzielita się Za górami, za lasami, za dolinami Żyli byli trzej krasnale nie górale Trzech ich było, trzech z fasonem Dwóch wesołych, jeden smutny bo miał żonę A ta żona była jędza no i basta Miała wałek taki wielki jak od ciastaTekst piosenki .. Ma góralka wielkie serce, podzielita się.. Za górami, za lasami, za dolinamiTekst i akordy do piosenki, Imperium - Hej górale - MyDisco.pl - Disco Polo, Teledyski, Muzyka, Radio, Piosenki - Portal Disco Polo.. A cyje to konie; A ja mam kaca; A jak będzie słońce i pogodaEJ GORALE NIE BIJTA SIE MA GORALKA Z PRZODU Z TYLU PODZIELITA SIE EJ GORALE NIE BIJTA SIE MA GORALKA Z PRZODU Z TYLU PODZIELITA SIE.. Za górami, za lasami, za dolinami.. Podsunął się do dziewczyny i jużci ją miał.. Trzech ich było, trzech z fasonem.Hej górale, nie bijta się!. Za lasami za górami za dolinami.. ma góralka dwoje oczu.. Hej, górale, nie bijcie się.. Najnowsze teledyski, teksty i akordy do piosenek disco polo, muzyka, pobierz darmowe mp3 2015.. Pobili się dwaj górale ciupagami.. Hej górale, nie bijta się Ma góralka dwa warkocze, podzielita się.. Hej górale, nie bijta się Ma góralka duże serce, podzielita się.. Żyli, byli trzej krasnale, nie górale.. Ej górale, nie bijta sie.. Mo górolka dwa .Tekst piosenki: 1.. Nie bili się, nie kłócili oni wcale.. Ma góralka dwa warkocze, podzielita się.. Ma góralka dwa warkocze, podzielita się.. Ma góralka dwa warkocze, podzielita się.. Nie kłócili, nie bili się oni wcale.. ma góralka dwa warkocze.. Ma góralka dwa warkocze, podzielita się.. Trzech ich było, trzech z fasonem.. Miała wałek taki gruby jak do ciasta.Hej górale, nie bijta się.. Za górami, za lasami, za dolinami, Pobili się dwaj górale ciupagami.. Hej, górale, nie bijta się, Ma .Za górami, za lasami - tekst piosenki.. Dwóch wesołych, jeden smutny, bo miał żonę.Hej górale nie bijcie się.. Ma góralka dwa warkocze, podzielita….. Hej górale, nie bijta się.. Żyli byli trzej krasnale nie górale.. Pobili się dwaj górale, a trzeci się śmiał..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt